Friggeri CV (1.0.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Edit
sl: Uredi

en: Name
sl: Ime

en: View
sl: Prikaži

en: Picture
sl: Slika

en: Contact
sl: Kontakt

en: Heading
sl: Naslavljanje

en: Items
sl: Notice

en: Domain
sl: Domena

en: Profile
sl: Profil

en: Profiles
sl: profili

en: Additional information
sl: Dodatne informacije
