Friggeri CV (1.0.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Name
sq: Emri

en: View
sq: Shfaq

en: Picture
sq: Fotografia

en: Contact
sq: Kontakti

en: Items
sq: Elementët

en: Profile
sq: Profili

en: Profiles
sq: Profilet

en: Additional information
sq: Informacione shtesë

en: (active tab)
sq: (tab aktive)
