Friggeri CV (1.0.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (16 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Edit
ta: மாற்று

en: Name
ta: பெயர்

en: Icon
ta: குறுபடம்

en: View
ta: பார்

en: Picture
ta: படம்

en: Contact
ta: தொடர்பு

en: Heading
ta: தலைப்பு

en: Items
ta: உருப்படிகள்

en: Domain
ta: இணையகளம்

en: Profile
ta: சுயவிபரம்

en: Profiles
ta: விளக்கவிபரங்கள்

en: Additional information
ta: மேலதிகத் தகவல்கள்

en: (active tab)
ta: (நடப்பு கீற்று)

en: Weight for row @number
ta: வரிசை @number-யின் எடை
