Friggeri CV (1.0.0-alpha2) - en to th translation catalogue (17 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Edit
th: แก้ไข

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Picture
th: รูปภาพ

en: Contact
th: ติดต่อ

en: Heading
th: หมวดหมู่

en: Items
th: จำนวน

en: Domain
th: โดเมน

en: Profile
th: ประวัติผู้ใช้

en: Profiles
th: ประวัติผู้ใช้

en: Edit profile
th: แก้ไขรายละเอียดผู้ใช้

en: Additional information
th: ข้อมูลเพิ่มเติม

en: (active tab)
th: (แท็บปัจจุบัน)

en: Weight for row @number
th: น้ำหนักของแถวที่ @number

en: View profile
th: ดูรายละเอียดผู้ใช้
