Friggeri CV (1.0.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Name
ug: ئىسىم

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Picture
ug: سۈرەت

en: Items
ug: تۈرلەر

en: Color picker
ug: رەڭ تاللىغۇچ
