Frog (2.0.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: view
bn: প্রদর্শন

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Name
bn: নাম

en: View
bn: প্রদর্শন

en: URL
bn: ইউআরএল

en: All
bn: সমস্ত

en: Block
bn: ব্লক

en: Url
bn: ইউআরএল

en: Authored by
bn: লিখেছেন
