Frog (2.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: view
sl: pogled

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Parents
sl: Starši

en: Name
sl: Ime

en: View
sl: Prikaži

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: All
sl: Vsi

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Authored by
sl: Avtor

en: Domain
sl: Domena
