Frog (2.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: view
af: bekyk

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Parents
af: Voorgangers

en: Name
af: Naam

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
