Frog (2.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: view
bg: преглед

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Parents
bg: Родители

en: Name
bg: Име

en: View
bg: Прегледай

en: Created
bg: Създадено

en: All
bg: Всички

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Url
bg: URL

en: Authored by
bg: Написано от

en: Apply
bg: Търси
