Frog (2.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (27 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: view
ca: mostra

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Parents
ca: Pares

en: Name
ca: Nom

en: View
ca: Mostra

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Domain
ca: Domini

en: Last checked
ca: Validat per darrera vegada

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Changed
ca: Canviat

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Finished with an error.
ca: Acabat amb un error.

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Master
ca: Mestre

en: Displaying @start - @end of @total
ca: Es mostren @start - @end de @total
