Frog (2.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (29 entries)

en: Delete
da: Slet

en: view
da: vis

en: Edit
da: Redigér

en: Reset
da: Gendan

en: Parents
da: Overordnede ord

en: Name
da: Navn

en: View
da: Vis

en: Created
da: Oprettet

en: All
da: Alle

en: Block
da: Blok

en: Page
da: Side

en: Url
da: URL

en: Authored by
da: Skrevet af

en: Domain
da: Domæne

en: Desc
da: Faldende

en: Last checked
da: Sidst tjekket

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Changed
da: Ændret

en: ‹ Previous
da: ‹ Forrige

en: Next ›
da: Næste ›

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Finished with an error.
da: Afsluttet med en fejl.

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Asc
da: Stigende

en: Displaying @start - @end of @total
da: Viser @start - @end af @total
