Frog (2.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (26 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: view
el: προβολή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Parents
el: Γονικοί όροι

en: Name
el: Όνομα

en: View
el: Προβολή

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: All
el: Όλες

en: Block
el: Μπλοκ

en: Page
el: Σελίδα

en: Url
el: Διεύθυνση (URL)

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Domain
el: Όνομα χώρου

en: Desc
el: Φθί

en: Last checked
el: Τελευταίος έλεγχος

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ

en: Page 2
el: Σελίδα 2
