Frog (2.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: view
eo: rigardi

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Parents
eo: Gepatroj

en: Name
eo: Nomo

en: View
eo: Vidu

en: Created
eo: Kreita

en: All
eo: Ĉiuj

en: Block
eo: Bloko

en: Page
eo: Paĝo

en: Url
eo: URL

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
