Frog (2.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (27 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: view
fi: näkymä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: Parents
fi: Ylätermit

en: Name
fi: Nimi

en: View
fi: Näytä

en: Created
fi: Luotu

en: All
fi: Kaikki

en: Block
fi: Lohko

en: Page
fi: Sivu

en: Url
fi: Osoite

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Last checked
fi: Tarkistettu viimeksi

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Changed
fi: Muuttunut

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Apply
fi: Käytä

en: Link checker
fi: Linkkien tarkistus

en: Finished with an error.
fi: Valmistui virheen kanssa.

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Master
fi: Isäntä

en: Page 2
fi: Sivu 2
