Frog (2.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (25 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: view
gl: vista

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Parents
gl: Pais

en: Name
gl: Nome

en: View
gl: Ver

en: Created
gl: Creado

en: All
gl: Todo

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Authored by
gl: Creado por

en: Domain
gl: Dominio

en: Last checked
gl: Última comprobación

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Changed
gl: Cambiado

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Finished with an error.
gl: Finalizou cun erro.

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »
