Frog (2.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (33 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: view
ja: ビュー

en: Edit
ja: 編集

en: Reset
ja: リセット

en: Parents
ja: 上位

en: Name
ja: 名前

en: View
ja: ビュー

en: Created
ja: 作成

en: All
ja: すべて

en: Block
ja: ブロック

en: Page
ja: ページ

en: Url
ja: URL

en: Authored by
ja: 投稿者

en: Domain
ja: ドメイン

en: Desc
ja: 降順

en: Last checked
ja: 最終確認日時

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Domain ID
ja: ドメイン ID

en: Changed
ja: 変更済

en: ‹ Previous
ja: ‹ 前

en: Next ›
ja: 次 ›

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: « First
ja: « 最初

en: Last »
ja: 最後 »

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター

en: Displaying @start - @end of @total
ja: @total 件中の @start 件目～ @end 件目を表示

en: Page 2
ja: 2ページ目

en: The time that the entity was created.
ja: エンティティが作られた時刻

en: The time that the entity was last edited.
ja: エンティティが前回編集された時刻
