Frog (2.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Delete
km: លុប

en: view
km: មើល​

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Parents
km: មេ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: View
km: មើល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: All
km: ទាំងអស់

en: Block
km: ប្លុក

en: Page
km: ទំព័រ

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: Domain
km: ដែន
