Frog (2.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: view
ku: پیشاندان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Name
ku: ناو

en: View
ku: پیشاندان

en: Created
ku: درووستکراوە

en: All
ku: هەموو

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Url
ku: به‌سته‌ر

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Domain
ku: دۆمەین
