Frog (2.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (24 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: view
lv: skatīt

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Parents
lv: Vecāki

en: Name
lv: Nosaukums

en: View
lv: Skatīt

en: Created
lv: Izveidots

en: All
lv: Visi

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Authored by
lv: Autors

en: Domain
lv: Domēns

en: Desc
lv: Dilst.

en: All links
lv: Visas saites

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Changed
lv: Labots

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Finished with an error.
lv: Pabeigts, atrasta kļūda.

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
