Frog (2.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (30 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: view
pl: przeglądaj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Parents
pl: Nadrzędne

en: Name
pl: Nazwa

en: View
pl: Widok

en: Created
pl: Utworzono

en: All
pl: Wszystko

en: Block
pl: Blok

en: Page
pl: Strona

en: Url
pl: URL

en: Authored by
pl: Autor

en: Domain
pl: Domena

en: Desc
pl: Malejąco

en: Last checked
pl: Ostatnio sprawdzano

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Changed
pl: Zmieniono

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Finished with an error.
pl: Zakończono z błędem.

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Displaying @start - @end of @total
pl: Wyświetlanie @start - @end z @total
