Frog (2.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Edit
ps: سمون

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: URL
ps: پته (URL)

en: All
ps: ټول

en: Block
ps: غونډ

en: Page
ps: پاڼه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
