Frog (2.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (34 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: view
uk: переглянути

en: Edit
uk: Редагувати

en: Reset
uk: Скинути

en: Parents
uk: Батьки

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: View
uk: Перегляд

en: URL
uk: URL-адреса

en: Created
uk: Створено

en: All
uk: Все

en: Block
uk: Блок

en: Page
uk: Сторінка

en: Authored by
uk: Автор

en: Domain
uk: Домен

en: Desc
uk: Спад

en: Last checked
uk: Востаннє перевірено

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Domain ID
uk: ID домену

en: Changed
uk: Змінено

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: Finished with an error.
uk: Завершене з помилкою

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Displaying @start - @end of @total
uk: Показ @start - @end з @total

en: Page 2
uk: Сторінка 2

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.
