Frog (8.x-1.0-alpha4) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Edit
vi: Sửa

en: Name
vi: Tên

en: View
vi: Xem

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Authored by
vi: Tạo bởi

en: Domain
vi: Miền

en: Changed
vi: Đã thay đổi
