Frog (8.x-1.0-alpha6) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: Name
am: ስም

en: View
am: ትይታ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Authored by
am: የተደረሰው በ
