Frog (8.x-1.0-alpha7) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Name
bs: Ime

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: Authored by
bs: Napisao

en: Last checked
bs: Zadnji put provjereno
