Front Page (10.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Enable
mr: समर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Path
mr: रस्ता

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा
