Front Page (10.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Roles
bo: འགན་ནུས
