Front Page (10.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Enable
lv: Iespējot

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Path
lv: Ceļš

en: Save Settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Roles
lv: Lomas
