Front Page (8.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Enable
af: Aktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: Preview
af: Voorskou

en: Path
af: Pad

en: Roles
af: Rolle

en: Role
af: Rol
