Front Page (8.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Enable
bn: কার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Weight
bn: ভর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Preview
bn: প্রাক-প্রদর্শন

en: Roles
bn: ভূমিকা

en: Mode
bn: মোড
