Front Page (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
is: Virkjað

en: Weight
is: Vekt

en: Settings
is: Setingar

en: Preview
is: Undansýning

en: Path
is: Leið

en: Roles
is: Leiklutir

en: Mode
is: Støða

en: Role
is: Leiklutur
