Front Page (8.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Preview
sq: Shikoje

en: Path
sq: Pozicioni

en: Roles
sq: Rolet

en: Mode
sq: Mënyrë
