Front Page (8.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Mode
ug: مودېل

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى
