Front Page (8.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Enable
ca: Habilita

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Path
ca: Camí

en: Roles
ca: Rols

en: Role
ca: Rol

en: Redirect your site HOME links to
ca: Redirigir els enllaços de PORTADA del vostre web a

en: Front Page
ca: Portada

en: Allows site admins setup custom front pages for the site.
ca: Permet que els administradors configurin portades personalitzades per al lloc web.
