Front Page (8.x-1.0-alpha2) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Enabled
os: Иу у

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Path
os: Фæндаг
