Front Page (8.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Enable
ro: Activare

en: Enabled
ro: Activat

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Path
ro: Cale

en: Save Settings
ro: Salvați Setările

en: Roles
ro: Roluri

en: Mode
ro: Mod

en: Role
ro: Rol

en: Front Page
ro: Pagina principală

en: Administer front page
ro: Administrează pagina principală
