Front Page (8.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Enable
sv: Aktivera

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Weight
sv: Vikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Path
sv: Sökväg

en: Save Settings
sv: Spara inställningar

en: Roles
sv: Roller

en: Mode
sv: Läge

en: Role
sv: Roll

en: Redirect your site HOME links to
sv: Omdirigera din webbplats länkar för <em>Hem</em> till

en: Front Page
sv: Startsida

en: Allows site admins setup custom front pages for the site.
sv: Låter webbplatsen administratörer sätta upp anpassade startsidor för webbplatsen.
