Front Page (8.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Enable
gl: Activar

en: Enabled
gl: Activado

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: Preview
gl: Vista previa

en: Path
gl: Ruta

en: Save Settings
gl: Gardar axustes

en: Mode
gl: Modo

en: Role
gl: Rol
