Front Page (8.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Weight
hu: Súly

en: Settings
hu: Beállítások

en: Preview
hu: Előnézet

en: Path
hu: Útvonal

en: Save Settings
hu: Beállítások mentése

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Mode
hu: Mód

en: Role
hu: Szerepkör
