Front Page (8.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Enable
kk: Қосылған

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Path
kk: Жол

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Mode
kk: күй
