Front Page (8.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ
