Front Page (8.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Enable
pt: Habilitar

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Weight
pt: Peso

en: Settings
pt: Configurações

en: Preview
pt: Pré-visualizar

en: Path
pt: Caminho

en: Save Settings
pt: Salvar Configurações

en: Roles
pt: Papéis

en: Mode
pt: Modo

en: Role
pt: Papel
