Front Page (8.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Enable
ta: செயலாக்கு

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Weight
ta: எடை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Preview
ta: முன்மாதிரி

en: Path
ta: பாதை

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Mode
ta: முறை

en: Role
ta: பாத்திரம்
