Front Page (8.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Enable
da: Aktivér

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Weight
da: Vægt

en: Settings
da: Indstillinger

en: Preview
da: Gennemse

en: Path
da: Sti

en: Save Settings
da: Gem indstillinger

en: Roles
da: Roller

en: Mode
da: Tilstand

en: Role
da: Rolle

en: Redirect your site HOME links to
da: Omdiriger HJEM-links til

en: Front Page
da: Forside

en: Allows site admins setup custom front pages for the site.
da: Administratorer kan opsætte tilpassede forsider på sitet.
