Front Page (8.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Path
el: Διαδρομή

en: Save Settings
el: Αποθήκευση Ρυθμίσεων

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Mode
el: Τρόπος

en: Role
el: Ρόλος
