Front Page (8.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Enable
lt: Įjungti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Path
lt: Kelias

en: Save Settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Roles
lt: Rolės

en: Mode
lt: Būdas

en: Role
lt: Rolė
