Front Page (8.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Weight
ta: நிறை

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Preview
ta: முன்னோக்கு

en: Path
ta: பா​தை

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்
