Front Page (8.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Mode
th: รูปแบบ
