Frontend Editing (1.3.0) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Content
it: Contenuto

en: Enabled
it: Attivato

en: Edit
it: Modifica

en: Settings
it: Impostazioni

en: Up
it: Su

en: Down
it: Giù

en: About
it: Informazioni

en: Add @type
it: Aggiungi @type

en: UI settings
it: Impostazioni interfaccia utente

en: Entity type
it: Tipo di entità

en: Bundles
it: Bundle
