Frontend Editing (1.7.2) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: On
ta: சரி

en: Edit
ta: மாற்று

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Off
ta: இல்லை

en: Up
ta: மேல்

en: About
ta: பற்றி

en: Add @type
ta: @type சேர்க்க

en: Bundles
ta: கட்டுக்கள்
